Architekture wnętrz

W Design By chodzi o przekształcenie tego, co zwykłe w niezwykłe, poprzez uczynienie Twojej przestrzeni innowacyjnym i nowoczesnym dziełem. Od projektów komercyjnych, mieszkaniowych, hotelarskich po opiekę zdrowotną, a nawet projektowanie wielu jednostek jednocześnie.

Design By robi to wszystko do perfekcji. Zajmujemy się projektem od pomysłu do powstania, współpracując z opiniami naszych klientów, aby stworzyć unikalny projekt, który do nich przemawia. Nie zadowalamy się projektem, który jest mniej niż ucztą dla ludzkiego oka. Stale ustanawiamy nowe standardy w aranżacji wnętrz, gwarantując zaimponować Tobie, Twoim gościom i odwiedzającym raz po raz.

Home staging


Design By jest butikową firmą zajmującą się inscenizacją domów i projektowaniem wnętrz, świadczącą usługi ekspertów agentom nieruchomości, deweloperom oraz właścicielom nieruchomości, którym umożliwiamy szybszą sprzedaży po rekordowych cenach.


Klienci poruszeni czystą, miejską estetyką realizacji Design By mogą cieszyć sie kunsztem naszej pracowni.

Nadzór budowlany

Nazdzór budowy odpowiada za prawidłowe wykonanie robót budowlanych. Zapewnia, że ​​prace do wykonania są wykonywane terminowo, w wysokiej jakości i opłacalne.

Ponadto należy zagwarantować bezpieczeństwo oraz ochronę zdrowia i środowiska. Monitorowanie budowy może być wykonywane w imieniu klienta, jak również w imieniu wykonawcy.

Design By oferuje usługę monitorowania budowy zarówno dla klientów, jak i kontrahentów. Może to dotyczyć całego projektu lub skomplikowanych technicznie części projektu ze specjalistycznymi inżynierami.